הערכה לפי שכונה ˚360?
צרו איתנו קשר!

רוצים לבדוק את תכנון השכונה לפי שכונה ˚360?
צרו איתנו קשר!

חוות דעת על קורס שכונה 360 מחזור א' 2018

חוות דעת מקורס שכונה 360 שהתקיים באוקטובר- נובמבר 2018 בהובלת צוות המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
ובליווי משותף עם נציגי משרד הבינוי והשיכון

"אני שמחה שניתנה לי האפשרות להשתתף בקורס. נחשפתי לתחומים רבים שיכולים לשפר את תהליכי התכנון אותם אני מלווה, ולהפוך תב"עות למדויקות ומועילות יותר לסביבה ולבני האדם. אני ממליצה לכל אחד ואחת המעורבים בעולם התכנון והבנייה להשתתף בקורס שעוזר לפתוח ולהרחיב אופקים ושם דגשים על איכות סביבות המגורים באופן פשוט, ברור וניתן לכימות."
שרון אופנר, משרד הבינוי והשיכון

"תודה רבה על ההזדמנות לקחת חלק בקורס 360. הקורס היה מצוין. המתודולוגיה התכנונית שהועברה בו הייתה חדשנית ומעשירה. המשתתפים בקורס הגיעו מתחומים מגוונים- נוף, סביבה , תכנון אורבני ועוד, והתרגול המשותף אפשר ליישם את המתודולוגיה שנלמדה בסוג של סדנת עבודה, שבה כל אנשי המקצוע לקחו חלק שווה בניתוח התכניות והתוצאה הייתה – תכנון טוב יותר והפקת לקחים."
ורד אליקים פרידמן, מנהלת מחלקת תכניות מתאר תכנון, עיריית הוד השרון

"קורס 360 מהוה פלטפורמה מקצועית למתכנני ערים המשלבת את החזון של העירוניות החדשה עם הפרקטיקה והדילמות המקצועיות איתן אנו מתמודדים בתכנון הערים יום יום, הקורס מציג דפוסים חדשניים ומובל ע"י צוות מקצועי, הפתוח לחשיבה חדשה תוך הסתכלות חזונית ומפוקחת על מורכבות התכנון בישראל שאיננה דומה לשום מקרה קיים בעולם, האתגר והשליחות משותפת לכל הנוגעים בדבר ודי בהעלאת המודעות בקרב אנשי המקצוע כדי לעשות שינוי גדול… בהצלחה."
רם אהרוני, אדריכל העיר אשדוד

״הקורס היה מאוד מוצלח. לאותם ערכים של שכונה 360 אני רוצה להוביל את כלל צוות התכנון. הכלי הופך את החיים ל״פשוטים״ יותר- יש אמות מידה המאפשרות יצירת שיח תכנוני פורה בין כל הצוות. כלי עבודה פנטסטי״
אדר׳ דפנה דורפמן, אבירם אדריכלים

״היה קורס נהדר. כלי עבודה הכי טוב שראיתי לכל צוותי התכנון. תיאום התכנון לא קורא מאליו. במתודולוגיה התכנונית היום מנהל הפרויקט והאדריכל אינם משתפים בכל המידע. כאן דרך כלי המדידה שכונה 360 נוצר שיח. ה-מתודולוגיה לתכנון שכונות״
ניסן מלכה, רטרופיט יועצים לבנייה ירוקה

"נהניתי מאוד. הכלי המדידה שכונה 360 טוב גם לשכונות קיימות, מאפשר להעריך ולהתערב פנימה. מאוד יכול להתחבר לעבודה של המתכננים האורבניים בשכונות בירושלים"
אדר' איליאס מסינס

 

"כלי המדידה שכונה 360 מניח תשתית לשפה מקצועית משותפת ומשתפת בתוך צוות התכנון ובינו לבין המזמין ורשויות התכנון. הקורס האינטנסיבי להכרות עם המדד מעשיר, אינטנסיבי ומושקע. הקורס ממחיש את היכולות של המדד לשמש ככלי בוחן לתוכניות בהתייחסותן למדדים השונים והן כקריאת כיוון להעלאת רמת התכנון בפועל. תמשיכו כך בכל הכח !!"
אדר' אוריאל רוזנהיים, רוזנהיים מקום אדריכלים

 

 

רוצים לבדוק את תכנון השכונה לפי שכונה ˚360?
צרו איתנו קשר!

Silence is Golden